محل تبلیغات شما

وبلاگ ناگفته ها نوشت :

امام ای (مدظله العالی):در زمینه‌ی خدمت، کار را باید جهادی کرد؛ جهادی به معنای بی‌قانونی نیست. دوستانی که ما سالها با خیلی از شماها کار کردیم - با بسیاری از شما برادرها در زمینه‌های مختلف همکاری داشتیم - میدانید روحیه‌ی من را، من آدم دعوت کننده‌ی به بی‌قانونی نیستم؛ بشدّت ضدّ این بی‌قانونی هستم، امّا معتقدم در همان چهارچوب قانون، دو جور میشود کار کرد: یک کار کار مرسوم اداری، یک کار کار جهادی. کار جهادی یعنی از موانع عبور کردن، موانع کوچک را بزرگ ندیدن، آرمانها را فراموش نکردن، جهت را فراموش نکردن، شوق به کار؛ این کار جهادی است. کار را باید جهادی انجام داد تا ان‌شاءالله خدمت بخوبی انجام بگیرد.جهاد مداوم، نیاز همه است. همه‌ی پیشرفتها، همه‌ی تمدن‌سازی‌ها، به برکت مجاهدتِ دائم شده است. مجاهدتِ دائم هم همه‌اش به معنای رنج کشیدن نیست. جهاد، شوق‌آفرین است. جهاد، شادی و نشاطآفرین است. امروز که نیاز به این جهاد داریم، کسی بیاید به تنبلی و کسالت و انزوا و بیکاری و بیکارگی دعوت کند، اینها میشود کفران نعمت الهی؛ أ لم تر الی الّذین بدّلوا نعمت اللَّه کفرا و احلّوا قومهم دار البوار»؛(۱) این نباید بشود.

برای خواندن ادامه متن دانلود با کیفیت پوستر  ادامه مطلب تشریف بیاید.

طرح/ توهمات 40ساله ...

طرح / مرد این میدان ما هستیم

طرح/شهید مدافع حرم مهدی علیدوست

کار ,جهادی ,بی‌قانونی ,یعنی ,یک ,میشود ,کار جهادی ,باید جهادی ,را باید ,کار را ,را فراموش

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

new perfume کتابخانه امام هادی(ع) berstahone Lady miraculous miaroomssobor lamppitchllevhu vicgalicon تجارت | تبلیغات | بازاریابی وبلاگی که شبیه آن بهشت گم شده است chancfemvipo