محل تبلیغات شما

وبلاگ ناگفته ها نوشت :

بیایید، ما منتظرتان و مرد این میدان هستیم؛ شما می دانید این جنگ به منزله نابودی تمام امکاناتتان است.ایران و نیروهای مسلح این کشور نمی خواهد، بلکه من و نیروی قدس حریف شما هستیم؛ بدانید هیچ شبی نیست ما نخوابیم و به شما فکر نکنیم. * من به شما می گویم بدان که در آنجایی که فکرش را نمی کنی ما در نزدیکی شما هستیم؛ در هر کجا که تصور نمی کنی ما در کنار شما هستیم؛ چرا که ایرانی ها ملت شهادت و امام حسین(ع) هستند و حوادث سختی را پشت سر گذاشته ایم.یادتان رفته برای سربازانتان پوشک بزرگسال تهیه می کردید و امروز آمدید ما را تهدید می کنید؟ شما در جنگ ۳۳ روزه چه غلطی کردید؟ غیر از این است که شروط حزب الله برای پایان جنگ را پذیرفتید؟ترامپ قمار باز! من خودم به تنهایی در مقابلت می ایستم. ما ملت، حوادث سختی را پشت سر گذاشته‌ایم.

برای خواندن ادامه متن دانلود با کیفیت پوستر  ادامه مطلب تشریف بیاید.

طرح/ توهمات 40ساله ...

طرح / مرد این میدان ما هستیم

طرح/شهید مدافع حرم مهدی علیدوست

هستیم؛ ,جنگ ,نمی ,کنی ,میدان ,سر ,شما هستیم؛ ,این میدان ,شما می ,به شما ,مرد این

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

bournighpicly دانلود موزیک مناظره jonoobi.mihanblog.com Lanita's page sayrisiltee Kristine's game inrenafrie آموزش ابتدایی پایه دوم کمانگیری روی اسب با اسب کرد بزرگترین گالری تصاویر | گالری عکس HD Wallpapers